Запрошуємо до співпраці


 

Приватне акціонерне товариство "Український графіт" - єдиний виробник в Україні графітованих електродів для електросталеплавильних, руднотермічних і інших видів електричних печей, товарних вуглецевих мас для електродів Содерберга, футерувальних матеріалів на основі вуглецю для підприємств металургійного, машинобудівного, хімічного й іншого комплексів промисловості.

 

 ПрАТ "Укрграфiт" - сучасне підприємство з повним циклом виробництва продукції, високим рівнем технології, механізації й автоматизації процесів. Багаторічний виробничий досвід і високий професіоналізм персоналу дозволяє робити високоякісні вироби, постійно удосконалюючи технологічні процеси і розширюючи асортимент  продукції, що виробляється, виходячи з потреб замовників.

Пріоритетними напрямками роботи в  ПрАТ "Укрграфiт" визначені: забезпечення гарантованого рівня якості продукції, постійне удосконалювання технології і процесів, розвиток підприємства з урахуванням інтересів споживачів, акціонерів, держави і суспільства в цілому. Починаючи з 1998 р. на підприємстві розроблено, впроваджено і сертифіковано:

- систему менеджменту якості на відповідність міжнародному стандарту ІSO 9001;

- систему керування навколишнім середовищем на відповідність вимогам міжнародного стандарту ІSO 14001;

- систему безпеки праці і здоров'я на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001;

- система енергетичного менеджмента на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 50001.

Стабільність положення  ПрАТ "Укрграфiт" на ринку визначається спрямованістю політики підприємства на виробництво якісної продукції, що відповідає індивідуальним вимогам конкретного споживача. Орієнтація на споживачів є основою і невід'ємною частиною системи менеджменту   ПрАТ "Укрграфiт". Роботі зі споживачами приділяється особлива увага - на підприємстві  ефективно працює група головних фахівців з товарних напрямків - менеджерів, що ведуть постійний діалог і індивідуальну роботу з кожним споживачем, консультують і впроваджують у життя їхні побажання.

Підприємство упевнено вийшло і працює на міжнародному ринку. Багаторічний досвід роботи, сучасні технології, висока якість продукції, обов'язкове виконання договірних зобов'язань дозволили  ПрАТ "Укрграфiт" установити міцні ділові зв'язки зі споживачами. Добре ім'я підприємства, що зарекомендувало себе надійним партнером, широко відомо в багатьох країнах СНД і Європи, Північної і Південної Америки, Африки й Австралії, країнах Близької Схід і Азії.

Ми цінуємо наших партнерів, постачальників і споживачів. Сподіваємося, що запропонована інформація буде корисної Вам для встановлення ділових довгострокових контактів і реалізації спільних проектів з Приватним Акціонерним Товариством "Український графіт". Ми відкриті для всіх!

 

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ПРИЙДЕМО ДО УСПІХУ!© Ukrainskiy Grafit 2007-2023. All rights reserved.